O firmie

Witam Państwa na stronie firmy kamery.pomorskie.pl!

Jesteśmy młodą, zgraną ekipą, a nasza firma nieprzerwanie rozwija się od 2009r.
Zachęcamy do współpracy.

Specjalizujemy się w kompleksowym montażu systemów telewizji przemysłowej w województwie pomorskim, jaki i w całej Polsce. Posiadamy uprawnienia SEP-owskie i certyfikaty autoryzowanych instalatorów CCTV.
   Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a wstępną wycenę wykonujemy gratis. Poza systemami telewizji przemysłowej wykonujemy instalacje związane z zabezpieczaniem mienia, alarmami, kontrolą dostępu itp.
   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Oczekujesz profesjonalnego monitoringu ? Dobrze trafiłeś. Sprawdź co potrafimy. Dojedziemy, doradzimy i szybko wycenimy instalacje.

  Montujemy kompleksowe systemy zabezpieczenia mienia, takie jak monitoring wizyjny zwany też  telewizją przemysłową, systemy alarmowe, zakładamy alarmy, i inne systemy zabezpieczenia mienia. Wykonujemy instalacje w całym województwie pomorskim, najczęściej w Trójmieście, w szczególności w następujących miejscowościach: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Bolszewo, Luzino, Bożepole, Lębork, Łeba, Słupsk, Sierakowice, Bytów, Krokowa, Władysławowo, Hel, Kartuzy, Żukowo, Kościerzyna.


Gratis dla naszych klientów naklejki: Uwaga Obiekt Monitorowany !!!

   Nasze auto firmowe. Wszystkie elementu monitoringu wizyjnego jak i systemów alarmowych zawsze są u nas dostępne "od ręki" . Dzięki temu wykonujemy szybkie usługi serwisu na terenie województwa pomorskiego.
 

   Dla dobra naszych klientów,  zanim zamontujemy nowy model kamery, testujemy jej możliwości w naszym biurze. Nie zawsze w parze z wysoką ceną idzie wysoka jakość urządzeń. Warto to sprawdzić wcześniej i zamontować optymalne urządzenia. Zapraszamy do galerii z naszych instalacji.